Pop-Up-Shop Helper – naujas ir inovatyvus požiūris meno srities atstovams

2017 spalio mėn. Edukologijos institute pradėtas įgyvendinti naujas ERASMUS+ projektas „Pop-Up-Shop Helper“ . Projektą koordinuoja partneriai iš Airijos, kiti partneriai iš nevyriausybinių organizacijų Airijoje “Art and education resource store” bei Ispanijoje “Dramblys”, taip pat dalyvauja Vytauto Didžiojo universitetas, Institutas Graikijoje (Institute of Entrepreneurship development) ir Akademija Leona Kozminskiego Lenkijoje. Projekto metu, dalyviai sieks sukurti unikalų inovacinį verslumo mokymo produktą, kuris padėtų meno sektoriaus asmenims komercionalizuoti savo kūrybines idėjas bei suteiktų gilesnį supratimą ir pagrindines žinias apie verslumą. Projekto įgyvendinimo metu numatyta sukurti mokymo(si) kursą, kuris bus skirtas teikti informaciją asmenis, kurie dirba kūrybiškumo/meno sektoriuje bei  e-platforma. Siekiama, jog inovatyvus verslumo mokymo produktas taptų integralia meno žmonių dalimi  ir padėtų jiems efektyviai taikyti mokymų metu įgytas žinias savo srityje.