Miesto ir rajono susijungimas: kaip vertina pakaunės gyventojai?

Kauno rajone atlikto sociologinio tyrimo duomenimis, vietos gyventojai yra patenkinti čia teikiamomis viešosiomis paslaugomis. Bene vieninteliai kritiškai vertinami paslaugų aspektai – nepakankamai išvystytas dviračių takų susisiekimas ir melioracijos bei drenažo infrastruktūra.

Stipri mokslininkų komanda

Šių metų vasario 1 d. – kovo 24 d. vykdytos apklausos metu į skirtingus klausimus apie viešąsias paslaugas atsakė 1 047 Kauno rajono gyventojai nuo 18 iki 89 metų amžiaus. Šiek tiek daugiau nei pusę apklaustųjų sudarė 31–64 metų aukštąjį išsilavinimą ir nuolatinį darbą turintys Kauno rajono gyventojai. Taip pat pensininkai, verslininkai, valstybės tarnautojai, bedarbiai, tėvai, esantys vaiko priežiūros atostogose, ūkininkai, moksleiviai ir studentai. Moterų ir vyrų tyrime dalyvavo beveik po lygiai.

Plačiau skaitykite…