Konkursas studijoms „Erasmus+“ už Europos ribų

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus pasinaudoti galimybe įgyti tarptautinės studijų patirties išvykstant studijoms į „Erasmus+“ šalių partnerių Mokslo ir studijų institucijas (MSI).

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą turi pateikti iki 2017 m. vasario 28 d.

Atrankos kriterijai

• studijų / tyrimų plano užsienio aukštojo mokslo institucijoje ir studijų programos VDU suderinamumas;
  • studento motyvacija;
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios.

Konkursas 2016/2017 m. m. pavasario semestrui:

• Jungtinės Amerikos Valstijos, Black Hills State University. Konkurse kviečiami dalyvauti III studijų pakopos studentai.

Konkursas 2017/2018 m. m. rudens ir pavasario semestrui:

• Bosnija ir Hercegovina, International University of Sarajevo, University of East Sarajevo ir Sarajevo University. Konkurse kviečiami dalyvauti I, II, III studijų pakopų studentai.
  • Izraelis, Interdisciplinary Center Herzliya. Konkurse kviečiami dalyvauti I, II, III studijų pakopų studentai.
  • Rusija, Saint Petersburg State University, Peoples’ Friendship University of Russia. Konkurse kviečiami dalyvauti I, II, III studijų pakopų studentai.

Studentai iki kovo 7 d. el. paštu bus asmeniškai informuojami apie pirmo atrankos etapo rezultatus bei kvietimą atvykti antrajam atrankos etapui – pokalbiui su atrankos komisija.

Daugiau informacijos:

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas Eglė Januškevičienė