Konferencija „Sėkmingas senėjimas: kaip mes jį suprantame?“

Šių metų rugsėjo mėn. 29 d. 10 val. Mažojoje salėje (Daukanto g. 28) Psichologijos katedra kartu su Trečiojo amžiaus universiteto Kauno apskrities filialu (direktorė prof. N. Večkienė) organizuoja konferenciją „Sėkmingas senėjimas: kaip mes jį suprantame?“ – 2. Tikimasi, kad renginys, sulaukęs populiarumo praėjusį kartą, sukvies nemažai susidomėjusių ir šįkart, juolab kad spalio 1  d.  –  Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Pranešimus aktualiomis temomis skaitys VDU Sveikatos psichologijos magistro programos ištęstinių studijų studentai, klausantys dalyką „Sveikata ir senėjimas“ (dėst. L. Gustainienė), bus dalinamasi įžvalgomis apvalaus stalo diskusijoje konferencijos pabaigoje. Tikimasi, kad konferencija taps tęstiniu renginiu, aktualiu studentams, vyresnio amžiaus Kauno gyventojams bei visiems besidomintiems.