“Kiekvienas turime kuo dalintis! Vyresnio amžiaus žmonių žinomumo didinimas”

ERASMUS+ programos projekto nematomi talentai baigiamoji konferencija skirta projekto partnerių, kurie glaudžiai bendradarbiaudami  2018 – 2020 metais, įvairiomis veiklomis siekė laužyti stereotipus ir plėsti senolių talentų žinomumą visuomenėje. Projektas buvo įgyvendinamas penkiose Europos šalyse – Vokietijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Italijoje ir Lietuvoje. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedra, viena iš projekto partnerių,  pakvietė nacionalinius partnerius į baigiamąją konferenciją, kurios metu dalyviai dalinsis patirtimi, susipažins su projekto veiklomis, nuveiktais darbais, išbandytais metodais, parengtais leidiniais, įkvepiančiomis Lietuvos ir kitų šalių istorijomis.  “Kiekvienas turime kuo dalintis” – skelbia šios konferencijos moto.

Tikime, kad konferencija palies kiekvieną ir neliks abejingų senolių talentams. Kurkime senyvo amžiaus žmonėms  draugišką bendruomenę kartu! Norinčius susipažinti su projekto idėja ir veiklomis, kviečiame apsilankyti projekto tinklapyje: https://www.invisible-talents.eu/