Išrinktas SMF Metų žmogus 2017

Pagal tradiciją SMF katedros ir Edukologijos institutas iškėlė kandidatus SMF Metų žmogaus 2017 rinkimams. SMF bendruomenė  galėjo balsuoti už patinkančius kandidatus fakulteto Facebook paskyroje. SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Gruodžio 7 d. per SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventę paskelbtas SMF Metų žmogus 2017:

Darbuotojo kategorijoje – Socialinio darbo katedros docentė dr. Violeta Ivanauskienė – už nuoširdų ir jautrų bendravimą su studentais, aktyvų bendradarbiavimą rengiant socialinio darbo programų savianalizę ir vadovavimą bakalauro programos komitetui.

Studento kategorijoje –  Solveiga Skaisgirytė – už indėlį į socialinį katedros, fakulteto ir universiteto gyvenimą.