“Gali būti išklausytas” – bendraamžių pagalba bendraamžiams

studentKiekvienam kyla klausimų apie įvairias sudėtingas gyvenimo situacijas, jos kyla ir studentui. Ne kiekvienas įšdrįsta paklausti. Deja ne visada yra kur paklausti.  Universitete vėl tęsiamas projektas “STUDENTAS-STUDENTUI” skirtas suteikti socialinę pagalbą savo bendraamžiams tam tikrose, apibrėžtose gyvenimo situacijose. Pokalbio su bendraamžiu metu studentai gali atvirai kalbėti apie savo problemas ir rūpesčius, ir gauti palaikymą iš panašių į save specialiai parengtų konsultantų. Susiklosčius sudėtingoms situacijoms kartais pakanka nuoširdaus pokalbio, kurio metu esi atidžiai išklausomas, išgirstas ir priimtas toks, koks esi.

Tikimės, kad ši studentų iniciatyva suteiks vilčių universitete besimokantiems jauniems žmonėms, kuriems reikia patikimo žmogaus, kuriam galėtų išsikalbėti ir kuris gali suteikti viltį ir padėti rasti išeitį iš susidariusios sudėtingos situacijos.

Bendraamžių konsultacijos vyksta:

Donelaičio g. 52-studentų poilsio kambarys
Jonavos g. 66-102

Pirmadienis:

·         15-16 val.  (lietuvių k.)

Pirmadienis:

·         10-11 val.  (lietuvių k.)

Antradienis:

·         11-12 val.  (anglų k.)

Antradienis:

·         12-13 val.  (lietuvių k.)

·         15:30-16:30 val.  (lietuvių k.)

Trečiadienis:

Nevyksta

Trečiadienis:

·         15-16 val.  (lietuvių k.)

·         11-12 val.  (lietuvių k.)

Ketvirtadienis:

·         15-16 val.  (lietuvių k.)

Ketvirtadienis:

·         11-12 val.  (lietuvių k.)

·         17-18 val.  (lietuvių k.)

Daugiau informacijos apie galimybes pasikalbėti su savo bendraamžiu rūpimais klausimais ieškokite „Facebook“VDU VESTA paskyroje.

El. paštas: socialinis.darbas.vdu@gmail.com