Dekano žodis 2017-ųjų VDU Socialinių mokslų fakulteto absolventams

Mieli absolventai, šiandien toks laikas, kai galime pasidžiaugtume Jumis ir Jūsų pasiekimais. Pasidžiaukite šiomis akimirkomis patys, pasidalinkite jomis su savo draugais ir artimaisiais, dalinkitės šiomis akimirkomis su savo dėstytojais. Visi kartu padarėme daug gerų ir svarbių darbų tame kelyje, kuris vadinasi studijos universitete.

Jūs paliekate universitetą ir ne tik šiaip universitetą, bet Vytauto Didžiojo universitetą- vieną geriausių ir klasikinį artes liberales universitetą Lietuvoje ir Europoje. Dar daugiau mes esame tarp vos kelių procentų geriausių pasaulio universitetų.

Šiandien Jūs baigiate universitetą, o rytoj bus nauja diena ir naujas kelias. Su viltimis ir iššūkiais. Tos naujos dienos ir jos atveriamų kelių Jūs nekantriai laukiate. Mes apskritai gyvename itin didelių greičių laikais, kur pasaulis ir visa aplinka keičiasi tarsi kaleidoskope. Tad šiame takiame pasaulyje ir Jūsų vilčių bei lūkesčių išsipildymui noriu palinkėti trijų dalykų: kantrybės, atkaklumo ir sėkmės.

Mieli absolventai, Jūs esate ir kaip alumni liksite VDU bendruomenės dalimi. Tad puoselėkime ją kartu dabar ir ateityje, čia ir kur bebūtume.

Prof. Algis Krupavičius