Balsuokite: SMF Metų žmogaus 2018 rinkimai

Tęsiant tradiciją šiemet per VDU SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventę gruodžio 11 d. 13 val. vėl paskelbsime SMF Metų žmones – vieną darbuotoją (dėstytoją, tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Katedros ir Edukologijos institutas iškėlė kandidatus: po vieną darbuotoją (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Iki gruodžio  9 d. imtinai fakulteto bendruomenė balsuoja už patinkančius kandidatus spausdami “Patinka” fakulteto Facebook paskyroje.

2018-12-10 d. speciali komisija išrenka SMF Metų žmogų 2018 – darbuotoją ir studentą. SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Komisija sudaryta iš visų katedrų/instituto, dekanato ir studentų atstovų.

2018-12-11 per Kalėdų eglutės įžiebimą skelbiamas SMF Metų žmogus 2018 (vienas darbuotojas ir vienas studentas).